neděle 8. března 2015

Video: Tutoriál - hrozně rychlé líčení


Moje první video, na kterém jsem vlezla před kameru. 
Škoda, že mi nepřálo světlo, příště to snad bude lepší. 

Bylo to zcela neplánované, ale musela jsem se rychle nalíčit, tak mě napadlo, že vlezu před kameru. Snad se vám bude líbit a oceníte moji odvahu, odhodlávala jsem se skoro 2 roky :) 

9 komentářů:

 1. Super video :-) povedlo se a těším se na další.
  SimonetaBlog

  OdpovědětVymazat
 2. Za mě palec nahorů. Obdivuju tvoji odvahu :) Jen tak dál

  Bayachick.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Ta odvaha je ten kámen úrazu. Trvalo mi to, ale snad už se do toho pustím a nenechám se odradit třeba špatnými komentáři. :)

   Vymazat
 3. Mam také "technické" otázky. Rozotiera sa Ti lepšie make-up štetcom? Ja som doteraz používala len prsty. Robíš aj konturovanie? Alebo len na večerné líčenie? A nesmej sa, v 40 sa učím líčiť.o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Make-up roztírám různě, jak který :) Prsty také, ono je to možná nejlepší. Nebo kombinace, nanést ho štětcem a pak vklepat prsty. Jeden čas jsem používala zas jen navlhčené molitanové aplikátory, těmi to jde taky hezky. Taky co se týče štětců, mám různé, na tom videu mám takový klasický plochý a tím se mi nanáší make-up hodně dobře, není skoro pak vidět, úplně splyne s pletí. Ale právě, jak který make-up. Taky celý život zkouším, na každém vidím nějaké nedostatky. :) Konturování dělám, jen když mám čas, mně to většinou stíny pod lícní kostí hází nějak samo a abych pravdu řekla, nenašla jsem doteď žádný produkt, který by mi udělal kontury přirozené :( Jo, jinak tě chápu, mně je 43 a stále se učím, furt zkouším něco nového, nové způsoby i styly. A nejlépe každý den něco jiného :)

   Vymazat
 4. Pěkné líčení, moc se ti povedlo :) Video je super, určitě přidávej další :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za váš komentář ke článku, Radka.