O mně

jméno: Radka
narozená: 19. 11. 1971
znamení: štír

kontakt: radka.kaiserova@gmail.com

koníčky: kosmetika, krása, život, rodina, děti, vaření, cestování, psaní, kreslení, psychologie, vzdělávání se

pro blogerky:
Máte zajímavý blog psaný bez zbytečných pravopisných chyb, zajímavý obsahem, fotografiemi i stylistikou? Napište mi na e-mail a pokud se mi bude váš blog líbit, ráda si ho zařadím mezi "oblíbené" blogy a odkaz na každý váš nový článek se pak bude ukazovat v mé postranní liště. Nemám s tím problém, ráda ukážu jiný zajímavý blog. Samozřejmě pokud si někdo z vás přidá můj blog mezi jeho oblíbené, budu mít radost.

pro firmy:
Máte-li zájem o  spolupráci, napište mi na e-mail a sdělte mi vaši představu. Pokud shledám vaše produkty zajímavé, spolupráci se nebráním a ráda je vyzkouším a napíšu o nich své dojmy či je použiji do nějakých soutěží. Vyhrazuji si ale právo psát o produktech pravdivě, tak jak je vidím já.

A CO ZDE NAJDETE?
Na mém blogu a videích najdete kosmetické recenze, většinou to bude kosmetika z drogerie, protože do parfumerií se dostanu málokdy, zato drogerie procházím téměř každý týden, a to Tetu, DM a Rossmanna.
Takže tu najdete i porovnání cen. Kde nakoupit výhodně. Nejraději nakupuji v akcích a výprodejích. O těch nejzajímavějších vás chci informovat.

Také hodně sleduji ceny na internetu, porovnávám ceny na e-shopech a hlídám si akce a výprodeje i tam.

Dále na blogu najdete i recepty, protože vaření je další moje záliba. Ale určitě to nebude blog o vaření.

Blog o kosmetice, ale nejen o ní. Blog o líčení. Blog o nákupech. Blog o výprodejích. Prostě blog ze života, o tom, co mě právě zajímá a co se mi zdá zajímavé i pro vás.

Blog byl založen hlavně pro ženy zralého věku, tedy 40+, ale myslím, že něco zajímavého ke čtení tu najde opravdu každý. Některé výrobky testuji i se svoji 14 letou dcerou a spolu pak dáváme dohromady recenzi.

No a možná tu časem bude i něco "ze života", něco o mé nemoci, životním stylu apod.