neděle 27. září 2015

Podzimní líčení 2x jinak (VIDEO)


Ahoj kočky,
podzim je tu a s ním nás čeká ta nejfantastičtější škála barev přírody. Jen listí na stromech, kolik dokáže mít odstínů, a to nemluvím o různých lesních plodech. Já podzim miluji. Jako malá jsem ráda běhala venku v dešti v gumákách a pláštěnce, baví mě nosit deštník, ale ještě víc se mi samozřejmě líbí slunečné dny, kdy je příjemný vzduch a všechny ty barvy kolem jsou fantastické.
Přináším vám tedy dnes trochu inspirace na dvě různé varianty podzimního líčení.

1.líčení - podzim
V prvním jsem volila multibarevné oči, inspirována právě barvami přírody. Spojila jsem tak fialovou s oranžovou, zelenou i modrou. Musím ovšem říct, že zlatavý stín do koutku oka by byl býval hezčí, tak zas někdy příště. Také jsem pak rtěnku vyměnila za nude odstín a vypadalo to nádherně.

Celý postup líčení jsem nahrála na video, odkaz najdete na konci.


Rozhodně to chce zkoušet, nebát se, kombinovat.------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.líčení - podzim
Druhé líčení jsem naopak udělala s výraznými tmavými rty. Kdy jindy je lepší čas na tmavé fialové, vínové, hnědé nebo naopak oranžové rty? Podle mě právě na podzim. Dokonce jsem nepoužila ani oční stíny, službu mi udělal bronzer. Na fotce níže vidíte produkty, které jsem při líčení použila. I tento postup jsem nahrála na video.

1. video:2. video:Jaké je vaše oblíbené líčení, máte raději výrazné rty nebo oči? 

17 komentářů:

 1. Nádherné líčení, neskutečně ti to sluší :-)


  http://wormake.blogspot.cz/2015/09/paletka-famous-glitzy.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Hevi. No však tvoje podzimní líčení taky nemají chybu. To se hned pozná, kdo má podzim rád :)

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Děkuji. :) Bylo by to určitě lepší se zlatým koutkem, ale já se líčím každý den jinak, co mě zrovna napadne. Ale i mezi lidmi mělo to líčení úspěch, myslím jako venku. :)

   Vymazat
 3. Druhé líčení se mi moc líbí, výrazné rty na podzim jsou to pravé ořechové :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta rtěnka je nádherná, matná a krásně drží. Mě akorát štvou ty zuby, čím víc se je snažím vybělit, tím žlutější mi na videu připadají. Chtělo by to asi lepší kameru :D Děkuji.

   Vymazat
 4. úžasné líčení ! kéž bych to taky tak uměla :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji :) No čím je člověk starší, tím líp mu ten grif jde. Já bych radši byla mladá a neuměla to :DDDD

   Vymazat
 5. Radko, ty jsi tak nádherná, opravdu ti to sluší. Tvé líčení je moc krásné a raději mám výraznější oči než rty. :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Parádní líčení :) Já výrazné rty nenosím, ale na tobě se mi to moc líbí :)

  Ili Libertad

  OdpovědětVymazat
 7. Už Ti to psaly všechny, ale já nemůžu jinak....strašně moc ti to sluší :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju :) Pár dní jsem váhala, jestli to vůbec zveřejnit, měla jsem pocit, že to není dost dobré :) Jsem ráda, že se vám líbí. :)

   Vymazat
 8. Jsem nadšená, konečně jsem objevila blog i pro mou věkovou skupinu. Radko, moc ti to sluší, jsi nádherná ženská. Ráda se na tvůj blog budu vracet. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji za komentář :) To mě těší, že se ti blog líbí. Chtěla bych oponovat, od přírody moc krásná nejsem, ale to líčení přece jen nějaký smysl má. Sice se nelíčím denně, ale když už člověk někam jde a chce se líp cítit, je to určitě fajn :)

   Vymazat
 9. První líčení se fakt povedlo. To druhé je taky moc fajn. Já už ty řasy ale zastřihávám. Vždy když si je nalepím a chci je mít celý den, tak se mi odlepují od vnitřního koutku oka a pak mi slzí oči. Nechtěla jsem si ničit ty od Ardell, tak mám z ebay za pár korun a taky se dají nosit. U těch z ebay mě to alespoň nemrzí, když je zastřihnu.

  SimonetaBlog

  OdpovědětVymazat

Děkuji za váš komentář ke článku, Radka.