sobota 9. května 2015

GIVEAWAY - 200 čtenářů přes GFC


Ahoj všem pravidelným i náhodným čtenářům mého blogu. Dnes tu mám pro vás Giveaway u příležitosti 
200. čtenáře blogu Měj se ráda.

200.čtenářem se stala Veronika z blogu Gate to Neverlandkterá ode mě automaticky dostane malý dárek. :)

Do této soutěže jsou připraveny celkem tři balíčky, dva hlavní a třetí menší jako cena útěchy.Ale než vám ukáži, co balíčky obsahují, tak něco málo k historii mého blogu.

Blog jsem založila zcela neplánovaně a spontánně dne 24.1.2013. Protože kosmetika byla mým celoživotním koníčkem, ráda jsem se líčila a chtěla jsem se se svými zkušenostmi podělit s ostatními, myslela jsem si onoho osudného dne, jaký úžasný nápad jsem právě dostala. Dokonce jsem hned natočila své první líčící video na youtube (nikdy nebylo zveřejněno).

Jenže jsem během několika dalších hodin a dalších dní zjistila, že takový nápad mělo už nejméně 100 holek přede mnou. Našla jsem první youtuberky a spadla mi čelist, jak dobré ty holky jsou. Najednou jsem měla pocit, že nemá cenu dělat něco, co už dělá někdo jiný, mladší, hezčí, s lepší technikou. Mezi první blogerky/youtuberky, které jsem tenkrát našla ((Ať žije google!), patřily GetTheLouk, Petra LovelyHair, LU, TerryMakeup či Ordinary Life , která mi při rozjezdu nejvíc pomohla, když dala k sobě odkaz na můj blog, což mi přivedlo první čtenáře. Konkurovat tak kvalitním blogerkám? Uff, koho budou zajímat mé amatérské pohledy a přístupy, byť s bohatými zkušenostmi danými věkem a léty zkoušení? Nakonec jsem to po měsíci a půl zabalila, protože jsem došla k závěru, že to nemá smysl, že jsem zaváhala, když jsem s tím nepřišla dřív. Takže do března 2013 jsem stihla napsat 14 článků a pak konec.

Když pak přišel nový rok 2014, pořád ve mně byla touha psát, protože psaní mě vždycky bavilo. A možná díky objednanému Ladyboxu v lednu 2014 jsem se znovu dala do psaní svého blogu a tentokrát jsem si byla jistá, že to smysl má. Mým cílem číslo jedna přeci bylo psát pro své kamarádky a známé, neměla jsem v plánu být nějakou slavnou blogerkou, ale psát pro ty, které to budou chtít číst a tak trochu i pro sebe, protože jako si ráda prohlížím staré fotky, baví mě prohlížet si staré články a dívat se, jakou kosmetiku jsem dříve měla. 
V roce 2014 jsem napsala 65 článků.

A přišel rok 2015, kdy ve svém psaní pokračuji a už nikdy nechci přestat. Překonala jsem i vlastní strach a začala natáčet videa na youtube, jejichž kvalita byla nejdřív hodně mizerná, ale sama vidím chyby, kterých se dopouštím, a protože jsem dříč, snažím se chyb postupně zbavovat. Uklidňuji sama sebe, že každý začátek je těžký, důležité je to nevzdávat a učit se z vlastních chyb. A pracovat na tom, aby odvedená práce byla stále kvalitnější. Cenným přínosem jsou mi vaše komentáře a reakce. Ty mě posouvají dál.

Největší motivací pro mé psaní jste tedy samozřejmě vy, moji čtenáři. Tento týden jsem dosáhla dvou milníků v počtu pravidelných odběratelů, a to zde na blogu, kde přes GFC je to 200 odběratelů, tak i na youtube, kde se také počet odběratelů přehoupl přes 200. Co se statistik týká, tak blog má v kruzích 85 čtenářů google+ a facebook blogu sleduje úžasných 344 osob. Takže všem vám patří mé velké díky! A co by to bylo za poděkování, kdybych vás i nějak neodměnila, alespoň 3 šťastlivce, kteří se této GA zúčastní a vyhrají.

Jelikož jsem ve světě beauty blogování malá ryba a píši proto, že mě nakupování, psaní a kosmetika baví, nespolupracuji s žádnými firmami a nedostávám kosmetiku zdarma, dárky jsem pro vás koupila z vlastních prostředků, ať už v drogeriích či na ebay. Snad vás i tak potěší. Vše je nové, nepoužité, neotevřené. Kromě náhrdelníků, které mi nešly zabalené nafotit, ty jsem rozbalila jen na focení, jinak jsou samozřejmě nepoužité. 

No a protože jsem se dneska podívala na ty statistiky, tak ještě pár posledních čísel.
Nejčtenějšími články na blogu se staly tyto 3 příspěvky:
1) Zvětšovače rtů (bez injekcí) z 11.2.2013 - 1912x
2) Štětce na líčení z 10.2.2013 - 1716x
3) Essence - I love nude z 9.2.2015 - 761x

Celkově byl blog zobrazen 42180x. Během posledních měsíců je blog zobrazen v průměru více než 100x denně, přestože nepíši články každý den. Rekordní počet zhlédnutí za den byl přes 400 zobrazení. Letos jsem napsala zatím 40 článků.

Na youtube jsem první video, kde jsem vlezla před kameru a odvážila se mluvit, publikovala dne 30.3.2015. Celkové má kanál 11029 zhlédnutí, 302x Líbí se, 33x Nelíbí se. Nahraných videí celkem 31. 


A o co se tedy bude soutěžit?

1. balíček obsahuje tyto věci:

náhrdelník - Ebay

termohrnek Dove

2x lak Rimmel, 1x praskací topcoat Essence

Washi páska krajková, gumička s oušky, duo stíny Miss Sporty

Apocalips Rimmel, tužka na obočí Astor

ponožky photo print

2. balíček obsahuje tyto věci:

náhrdelník - Ebay

termohrnek Dove
2x lak Miss Sporty, stíny Miss Sporty, 1x praskací topcoat Essence

gumička s oušky, washi páska krajková, duo stíny Miss Sporty

lesk na rty Dermacol, tužka na obočí Astor

ponožky photo print


3. balíček - cena útěchy - obsahuje 2 věci:

štětec ebay Maange, mono stíny Miss Sporty


Jak soutěžit?

1) být čtenářem blogu přes GFC nebo dát like FB stránce blogu ZDE , případně obojí.

2) napsat do komentáře, co vás na blogu baví nejvíc (jaké téma, jaký typ článku nebo nějaký konkrétní článek, který vás bavil a proč atd., cokoliv, co mě bude inspirovat při další tvorbě) nebo cokoliv, co byste mi chtěli vzkázat

3) + napište do komentáře pod tímto článkem, pod jakým nickem sledujete přes GFC

!!! Pokud sledujete pouze přes FB, napište komentář dle bodu 2. na facebook - pod odkaz na tuto soutěž (bod 3 můžete vynechat, vaše jméno uvidím).

A pozor - pokud sledujete jak přes GFC tak i přes FB, můžete napsat komentář jak zde tak na FB a být zařazeni do slosování 2x. (Jeden komentář sem, jeden na FB pod odkaz na tento článek). Před slosováním bude provedena kontrola, zda skutečně blog sledujete přes GFC či zda máte To se mi líbí na FB.

Každý může v této soutěži vyhrát jen jednou, tzn. pokud budete vylosováni 2x, bude ihned losován další výherce. Nejprve bude losován výherce balíčku č.1, pak č.2 a nakonec č.3.

Pro zaslání výhry je podmínkou mít doručovací adresu v ČR. Moc se omlouvám svým čtenářům v zahraničí, ale minule mě poštovné stálo víc než věci do soutěže. Takže jen do ČR, když jsou tři výherci.

Soutěž začíná publikováním tohoto článku a bude ukončena k 31.5.2015 (23:59)
Výherce se mi po vyhlášení soutěže (což bude na blogu i na FB) musí ozvat sám, ale pokud připíšete i váš e-mail, dám vám vědět i tam.


Teda, pravidla znějí docela složitě, ale fakt je to jednoduché. Kdo sleduje přes GFC, komentář sem, kdo lajkuje FB stránku, komentář tam (ale pod odkaz na tento článek, ne jinam), případně obojí. :) Do komentáře napsat nick, co vás tu baví nejvíc, případně připsat e-mail. :)


Přeji vám hodně štěstí a spoustu zábavy u mého blogu nebo videí. 

Radka49 komentářů:

 1. Gratuluji a přeji,aby čtenářů nadále přibývalo! :) Jé, blog sis založila zrovna v den mých narozenin ! :D :)
  Mě se líbí líčící články, edice Vybarvi se tento týden byla fajn :) Jinak sleduji i na youtube, kde se mi mimo jiné líbí vaření :D :)
  Sleduji tady jako Addel l , na fb jako Adéla Navrátilová :)
  navratilovaada01@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluji :-) mě nejvíc baví tvé líčící články, ty jsou pro mě top :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Gratuluji, tvůj blog jsem objevila nedávno a líbí se mí všechny tvé články :)
  Adelkazamrzlova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj a gratuluji. Pravda, objevila jsem Tě teprve nedávno,:-) A jsem moc ráda, protože je tolik blogerek a youtuberek, které jsou tak mladé, že jim prostě nevěřím. Takže díky za každou v normálním věku :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A zde důkaz mého vêku-zapomnêtlivost :-), na GFC sleduji jako Michaela Vaňková :-)

   Vymazat
 5. Doufám, že čtenářů ti bude dále jen přibývat. Já nejsem čtenářkou dlouho ale líbí se mi hodně tvé líčení. Sleduji tě jako Sweet Elis.

  http://sweetelis.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. ja mam rada recenze
  gfc ervulenka
  ervulenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. mne sa páčia veľmi recenzie rôzneho druhu :)
  GFC Nikola Orechovská
  nikolaorechovska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. GFC: Julie Kročová
  FB: Julča Kročová
  juliekrocova@seznam.cz
  Mě nejvíce baví recenze, na jakýkoliv typ produktů..

  OdpovědětVymazat
 9. GFC: Peťuška
  mne sa teraz veľmi páčia tvoje články - VYBARVI SE! skvelý nápad... :)

  reichlova.petra@zoznam.sk

  OdpovědětVymazat
 10. GFC Genevra, FB Martina Lesová
  Nejvíce mě bavily články vybarvi se. Byl to super nápad a články jsem sledovala u všech zúčastněných blogerek. :-) email genevra43@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 11. GFC- Beauty Notes, Facebook : Denni Brandejsová

  Líbí se mi hodně recenze a série "Vybravi se" ... chytám tu inspiraci na barevné líčení :)

  OdpovědětVymazat
 12. Nejsem si jistá, zda se komentář odeslal, tak raději ještě jednou (kdyžtak prosím smazat)
  GFC Netty Vanity
  netty.vanity@gmail.com
  Líbí se mi "Vybarvi se" - nic takového jsem předtím neviděla a je to nápadité a kreativní.

  OdpovědětVymazat
 13. Díky za soutěž, sleduji, jako Erika Uchytilová eriuchytilova@gmail.com
  Nejvíce mě baví recenze, oblíbenci a vypotřebováno.
  http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 14. GFC: Biela Macka
  Sutazim o balicek utechy, ktory je pre mna najviac zaujimavy a vyuzitelny :-)
  Na blogu ma bavia recenzie drogeriovych vyrobkov, ktore su lahko dostupne.
  /kaviareň/

  OdpovědětVymazat
 15. Ahoj, krásná GFC.
  Sleduji Tě jako Šálek snů.
  Na Tvém blogu se mi líbí, že je prostě lidový, nehraje si na nic nóbl a recenze jsou na produkty, které jsou dostupné "běžnému smrtelníkovi". Prostě mě baví :) A Tvoje články "Vybarvi se" nemají chybu.
  Přeju Ti další stovky spokojených čtenářek (i čtenářů) :)
  A můj mail: katerapie@gmail.com
  Krásný den...Kat....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě jsem myslela krásná Giveaway :D :D ... To jsou ty dva mozky..... :)

   Vymazat
 16. Sleduji přes GFC i FB jako Lucie Martináková
  A nejraději mám asi recenze. Jinak přeji s blogem hodně úspěchů do budoucna. Ať tě blogování dál baví a čtenáři ať stále přibývají :)
  lucie.martinakova@email.cz

  Spotřebováno: Duben 2015 + GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 17. GFC: ZdeňkaM
  FB: Denika Abomination
  zdenkamartinakova@gmail.com
  Gratuluji k 200 čtenářům. :) Mám ráda nákupové videa a recenze. :)

  OdpovědětVymazat
 18. GFC: Terka Černá, FB: Teruš Černá
  Líčení a recenze, protože jsem sama na kosmetičce. :)
  E-mail: Te-ri-nka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 19. GFC Wikira
  nejraději si čtu o novinkách a o tom, co sis koupila nového
  gratuluju ke 200 čtenářům. Krásné číslo

  OdpovědětVymazat
 20. Jako všude čtu nejradši recenze a líčící články :-) jinak gratuluju k tolika čtenářům!
  sleduji jako Dagmar Horáková, e-mail je d-horakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Gfc: Hana Yen Hoa
  Nejvic se mi libi vybarvi se a liceni
  hanatranyenhoa@gmail.com
  Gratuluju

  OdpovědětVymazat
 22. GFC Veronika
  Máš moc hezký blog a doufám, že tvých čtenářek a čtenářů bude přibývat. Hlavně svou práci nevzdávej a pokračuj dál, protože co děláš je super :) A giveaway si přichystala moc hezkou :)
  vermrackova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 23. GFC Kateřina Výmolová
  vymolovak@gmail.com
  Pěkný blog. Určitě budu sledovat pravidelně!

  OdpovědětVymazat
 24. No to je báječná giveaway :-) Sleduji články o kosmetických vychytávkách a recenze.
  Sleduji jako Markéta Králová, macu@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 25. Ahoj, moc ti přeji ještě více a více čtenářů, chápu, jakou to dělá radost! :) Mě nejvíce baví recenze, alespoň vím, co bych si koupit mohla, měla či radši nemám.
  GFC: patricie Houžvová
  mail: patricie@houzva.cz

  OdpovědětVymazat
 26. GFC Nela Richterová
  Na tvém blogu mě nejvíce baví recenze kosmetiky :)
  Nelarichterova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 27. GFC: Mycakestyle1, FB: Pavla Kostková, kostkova.pavla@centrum.cz

  Baví mě překvapivě recenze, máš pro mě blízký styl psaní. :)

  OdpovědětVymazat
 28. GFC: Terezkaa_
  Nejvíc se mi líbí recenze:)
  Niallerka.cz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Máš strašně pěkné videa a taky se mi moc líbí recenze . Například na ten lak od Miss sporty, který jsem si hned běžela koupit a je vážně skvělý ! Jinak já čtu blogu málo, ale ten tvůj je jeden z mála, který opravdu čtu, protože máš skvělý styl psaní a dobře se mi články čtou :) A taky miluju tvoje články Vybarvi se ! :D :) Jsou super !
  GFC : kate
  ivanapavelkova1980@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Ahoj, moc se mi líbí tvoje články o tom, co nového sis pořídila. To je taková klasika. Ale rubrika vybarvi se mi připadá vskutku originální a nikde jsem nic takového neviděla.
  GFC: Anežka Koroze

  anezka.koroze@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 31. Ahoj, sleduji přes GFC jako Simona J.
  Nejvíce mě baví články o recenzích. Zajímavé jsou taky články Vybarvi se:))
  simonaa13@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. uvítala bych něaké tagy :)
  gfc:Teri vopatová
  terinkav.7@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Sledujem cez GFC ako Nat, mail: natalia.gazova(zavinac)gmail.com
  Popravde, patrím k tým náhodným čitateľom, ale ako som si to tu prebehla, veľmi sa mi páči líčenia :-)

  OdpovědětVymazat
 34. nějaké tagy a outfity by mě potěšily :) ale jinak ráda čtu tutoriály vždy mě to inspiruje :)
  GFC - kristýna Košuličová
  tynka.kosulicova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. nějaké tagy a outfity by mě potěšily :) ale jinak ráda čtu tutoriály vždy mě to inspiruje :)
  GFC - kristýna Košuličová
  tynka.kosulicova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 36. GFC: Klara Zakova
  Líbí se mi jakékoliv články s makeup tématikou :)

  OdpovědětVymazat
 37. hotovo Oli K
  jesterecka(@)email.cz
  baví mě nákupy z ebay, ráda se nechám inspirovat

  OdpovědětVymazat
 38. GFC - Lucka Štěchová
  Lucie.stechova3@gmail.com

  Mám ráda nákupy z Ebaye a samozřejmě recenze:)

  OdpovědětVymazat
 39. Sleduji jako Veronika Moravcová, email je veronika.moravcova29@gmail.com :))

  Mám hrozně ráda tvoje články o ebayi, vlastně díky tobě jsem se rozhodla poprvé objednat.

  OdpovědětVymazat
 40. GFC: Zuzana Zelienková
  zuzka.zelienkova@gmail.com
  Mám veľmi rada články o líčení :-) A najviac sa mi páči článok VYBARVI SE...červená :-)

  OdpovědětVymazat
 41. GFC: Nechvatalova9
  E-mail: Nechvatalova9(zavináč)seznam.cz
  Jednoznačně líčení, nejvíce mi udělal radost Vybarvi se - tyrkysová. Vždycky neodolám a nakouknu na další, fakt super články :). Hlavně opravdu nádherně se líčíš :).

  OdpovědětVymazat
 42. ahoj, sleduju tě na fb, blogu i youtube (všude jako Hana Mlčáková), H.Mlcakova@seznam.cz
  nejradši mám kosmetické recenze a nákupy :) taky se mi moc líbí články o líčení, protože se nebojíš barev a všechny ti sluší, já jsem v tomhle asi konzerva a líčim se jen v neutrálních barvách, ale tobě moc sluší :))
  i na youtube tě sleduju ráda, působíš moc sympaticky a přirozeně :)
  jen tak dál, ať se ti daří :)

  OdpovědětVymazat
 43. ahoj, sleduji tě na GFC jako Marwi H, mail mám marwiswriting@seznam.cz, máš tak překrásný blog, pokaždé, když jsem vstoupím, je to jako bych byla v jiném světě (snad to nezní uměle :D), ale prostě mám chvilku pro sebe, máš krásný design, takový jednoduchý - MĚJ SE RÁDA, a o to tu jde, podle mě je úžasný, co všechno jsi dokázala, takže nemůžu přesně určit, co se mi konkrétně na tvém blogu líbí, zkrátka všechno, hodně štěstí do budoucna :))

  OdpovědětVymazat
 44. ahoj sleduji přes GFC pomocí rendemes@gmail.com jako Renata Okáčová, přes fb jako Renata Okáčová, kontaktujte mě na reninan@seznam.cz
  článek : Miss Sporty - podkladový slupovací lak Peel Off - díky této recenzi jsem si koupila tento lak se kterým jsem opravdu spokojená :)

  OdpovědětVymazat
 45. Ahoj sleduji jako GFC- Anežka Fuzéková. Máš moc hezký blog nejvíce mě baví Vybarvi se a prostě tvé líčící články. :)
  email- anezka.fuzekova1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 46. LOSOVÁNÍ KVĚTNOVÉ GIVEAWAY právě proběhlo. Losování najdete na FB blogu. Gratuluji vylosovaným, kterými jsou:
  - balíček č.1: Nela Richterová
  - balíček č.2: Hana Mlčáková
  - balíček č.3: Patricie Houžvová

  OdpovědětVymazat

Děkuji za váš komentář ke článku, Radka.