čtvrtek 24. ledna 2013

Můj 1. blog - jdu se to učit.

Začátek všeho

Je čtvrtek 24.1.2013, dopoledne, a já jsem si právě založila svůj první blog.
Je mi 41 a chtěla bych psát pro ženy jakéhokoliv věku, prostě pro ty, které bude moje psaní bavit a zajímat. Ráno po vypití kávy jsem se naložila do vany, abych se probrala a zahřála, venku je asi -5°C a doma moc velké teplo nemáme. Samozřejmě jsem si provedla svoje procedury, nejprve čistící gel na obličej s peelingovým efektem, pak 2x šampon na vlasy - tentokrát jsem použila šampon, který jsem si koupila v Maroku v Marakéši, šámpon obsahující olej získaný z plodů stromu Arganie trnité, který roste právě pouze v Maroku. Potom  jsem si provedla peeling novým produktem značky TianDe, kterou právě začínám prodávat. Ale teprve se učím výrobky znát a proto je testuju na sobě. Nakonec jsem si celé tělo umyla hydratační solí Tiande, bylo to moc příjemné a voňavé. Balzám na vlasy nesměl chybět, mám melíry a proto musím vysušené vlasy vyživovat. Nakonec jsem si přejela svým holícím strojkem Venus všechna holená místa, obrousila paty škrabkou ze Sephory a vyčistila zuby bělící pastou.
Neznám lepší start do nového dne. Miluju vůni čistoty, jemnou pleť a čerstvě umyté vlasy, miluju tento pocit, co prožívám právě teď, zachumlaná ve svém heboučkém župánku, pod peřinou, s notebookem na klíně.
Mám spoustu nápadů, o čem chci psát, tak pevně věřím, že nezůstane jen u toho snu, ale že to zrealizuju.
A aby to nebyla hned od začátku nuda, přidávám video mojí dcery Laury a její kamarádky Natálky z léta, kdy holky chtěly tančit a já coby milující maminka, která se snaží rozvíjet a podporovat každý nápad svého dítka (nikdy nevíme, kde je jejich skrytý talent) jsem vzala kameru a jela s nimi do lesa a na vyhlídku nad Labem a natáčela jsem je, abych to pak sestříhala a udělala jim videoklip.


Tak a to by na poprvé stačilo, teď ještě prozkoumat, jak to na blog správně uložit atd. Těším se na vás, ženy, které stále hledáte samy sebe, přemýšlíte o smyslech života, chcete se dozvídat nové věci a zvládat tempo doby.


Radka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za váš komentář ke článku, Radka.