úterý 26. ledna 2016

Ebay - zrcátko do kabelky


Ahoj ženy,
dnes vám chci ukázat jeden z mých nákupů na ebay, který mám už více než rok a skoro denně se raduji, že jsem si ho pořídila.

Kompaktní zrcátko s 3D motivem a krystaly se na ebay prodává v mnoha provedeních. Totožná zrcátka se prodávají i na českých e-shopech, ale tam je cena podstatně vyšší. Na ebay je seženete za cenu od 25 Kč.Zrcátko je zacvakávací, takže se lehce zavírá. K otevření stačí zmáčknou boční čudlík a zrcátko se samo pootevře, čili žádné lámání nehtů. Krásně jej lze otevřít jednou rukou, když v druhé už držíte rtěnku. Další jeho předností je i skutečnost, že se mnou prožilo už druhou zimu i minulé tropické léto, nosím jej v kabelce, a přesto nijak nečerná, neodlupuje se vzor apod. Vypadá stejně, jako když jsem jej koupila. 

Proto jsem se rozhodla, že mu věnuji také jeden článek na blogu, který pro vás bude třeba inspirací, čím si udělat radost, případně jako tip na dárek pro kamarádku. 

Uvnitř je z každé strany jedno zrcátko, jedno normální, druhé zvětšovací. 

Víc mě nenapadá, co bych dodala, mrkněte se na fotky, jaký motiv jsem si vybrala já. 


zrcátko - horní strana

zrcátko - spodní stranazaklapnuté zrcátko
 
po zmáčknutí tlačítka se samo pootevře


otevřené zrcátko

Ty hvězdičky, co tam vidíte, tam nepatří, ale odpadly mi z nějakého oblečení a já si je tenkrát nalípla do zrcátka, protože zvětšovací část vůbec nepožívám. 


Na závěr vám sem hodím link, kde můžete tento typ zrcátka na ebay hledat - ZDE.
Měla jsem za život hodně zrcátek, ale žádné jsem neměla tak ráda, jako tohle. Vypadá hezky, nestydím se ho kdekoliv vytáhnout. A jelikož jsem narcis a bez zrcátek se neobejdu, vytahuji ho několikrát denně. :)


Kolikrát denně se podíváte na sebe do zrcátka/zrcadla vy? 


8 komentářů:

 1. This is so beautiful:)
  Have a nice day!
  kisses
  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. Do zrcátka, nebo zrcadla se dívám pořád! Vždy když projdu kolem. A do malého zrcátka se dívám vždy když někde jsem, třeba v tramvaji, nebo i v restauraci, jsem hrozná! A to zrcátko je překrásné! Hned se na ebay na nějaké mrknu :)

  OdpovědětVymazat
 3. já mám takovýto zrcátka dvě,jedno s kaminkama a druhy s vlajkou velké británie :) jedno mam neustale v kabelce

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem asi divná ženská- nakupování mě nebaví, maluji se jen tužkou, řasenkou a bb cremem a do zrcadla se dívám ráno a večer. Kapesní zrcátko v kabelce nenosím :-) Ale to tvoje je krásné, asi ho začnu potřebovat :-)

  OdpovědětVymazat
 5. jeju, to je roztomilý :)) já mám od KOTEX :D :D :D
  www.plesatazpevacka.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Jéé to je krásné :) Já se na sebe koukám jenom když kolem nějakého zrcadla jdu :D

  SweetElis

  OdpovědětVymazat
 7. Zrcátko je nádherný, zatím u sebe nosím takový malý ošklivý a vůbec mě nenapadá se do něho dívat :D

  OdpovědětVymazat
 8. Slot88 (@Slot88) - Fokusan88 クイーンカジノ クイーンカジノ 메리트 카지노 쿠폰 메리트 카지노 쿠폰 bk8 bk8 469Slot Pragmatic Play - Slot Pragmatic Play - Gold Casino

  OdpovědětVymazat

Děkuji za váš komentář ke článku, Radka.