neděle 3. května 2015

Miss Sporty - podkladový slupovací lak Peel Off


Dnes vám přináším článek o jednom z mých letošních objevů, a tím je slupovací podlak Peel Off od Miss Sporty. S tímto podlakem už nebudete potřebovat odlakovač a lehce si odstraníte jakýkoliv lak na nehty, a to i v případě laků třpytkatých či nazdobených.


Podlak je bílý, ale po nanesení na nehty a po zaschnutí je zcela průhledný. Konzistencí i vůní připomíná lepidlo herkules. Ale nelepí.

Nanáší se snadno, nemusíte být nijak pečliví, můžete jej klidně přetahovat i přes kůži kolem nehtů, protože jde pak snadno z kůžičky odstranit. Tím pádem vás ochrání i před přetažením laku na kůžičku, prostě a jednoduše po zaschnutí laku odloupnete přebytky z kůžičky.
Když vás lak omrzí, nemusíte použít odlakovač, ale pomocí vlastních nehtů lehce celý nános z nehtu sloupnete. A to je vše.

Cena podlaku se pohybuje kolem 40 - 50 Kč. Sehnat se dá v každé drogerii, kde prodávají Miss Sporty (DM, Teta, Rossmann a další). Já jsem ho koupila v Tetě.

Vpravo na fotce vidíte, jak Peel Off vypadá po nanesení na nehty.
Vlevo na fotce vidíte, jak je průhledný po zaschnutí. Trvá to 1-5 minut, podle toho, jak silnou vrstvu jste nanesli. Na síle vrstvě nezáleží, dobře sloupnout jde jak slabá tak silná vrstva.

Pokud chcete vidět, jak to vypadá v akci, natočila jsem to pro vás i na video.

Najdete jej ZDEhttps://youtu.be/ymVu2pdfKvo
Jak si odstraňujete lak z nehtů vy? Jaký odlakovač máte nejraději? Líbí se vám tento podlak? 

8 komentářů:

 1. Dobrý produkt, kouknu po něm.
  Děkuji za tip.
  Zvu tě na můj blog.
  http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. rozhodně hodně zajímavý produkt :)

  OdpovědětVymazat
 3. Zajímavý jsem si toho u MS ještě nevšimla, asi nečučím tam kam mám :D

  Zvu tě na můj blog
  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/cerne-tecky-jdu-na-vas.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No taky jsem si toho dřív nikdy nevšimla, ani nevím, od kdy to mají. Ale teď tam víc koukám a mají tam hodně věcí na péči o nehty. I olejíčky, ale ty nemáš ráda :)

   Vymazat
 4. Tak o tomhle jsem ještě neslyšela, ale vypadá to super :)

  http://sweetelis.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Ty v tom Německu umíš koukám dobře nakupovat :) Taky bych tam někdy chtěla jet. Kam jezdíš? Myslíš, že by se dalo i vlakem? Ještě by se mi k tomu hodil nějaký článek od tebe, co dobrého se tam vyplatí nakoupit :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za váš komentář ke článku, Radka.