sobota 24. května 2014

Saloos bio kokosový olej TropicV jedné soutěži na FB jsem vyhrála bio kokosový olej Tropic od Saloos. Měla jsem radost, protože kokosový olej mi do té doby doma chyběl. Nepatřím k těm, co pějou ódy na saloos, naopak mě některé jejich výrobky dost zklamaly, ale musím říct, že tento se mi líbil moc.

Tento s vůní Tropic v sobě skrývá přírodní ovocné esence, i když já z něj cítím prostě jen kokos. Při nižších teplotách je tuhý, bílý (jako sádlo), při vyšších teplotách (nad 22°C) roztaje a je z něj čirý olej. Na tělo se dá nanášet i v tuhém skupenství, na pokožce ihned taje. Krásně voní, ani ne moc, ani málo, ale opravdu příjemně, a proto jsem se s ním ráda mazala po celém těle i v průběhu dne. Stačí ho pár kapiček, které se lehce rozetřou po celé ploše a krásně se vsakují do kůže, takže není skoro vůbec mastná, ale zůstává krásně lesklá, s jiskrou, a provoněná. Nejvíce se mi osvědčil na mazání nohou, ať už po holení, po koupeli nebo před spaním. Nohy po něm byly hebké, lesklé, i ta celulitida nebyla tolik vidět. Ale použít se dá na cokoliv, na vlasy jako zábal před mytím či do konečků, na nehty, obličej i celé tělo.

Rozhodně se jedná o výrobek, který si opět znovu koupím, vyhovoval mi a jeho efekt byl viditelný. Cena na e-shopech se pohybuje kolem 140 Kč za toto 100 ml balení, vyrábí se v mnoha vůních (např. čokoláda, latte, vanilka), stále vymýšlejí další a další. Mě tedy dost láká Orange a nebo si koupím znovu tento Tropic.
Trvanlivost má prý 2 roky, mně vydržel cca 3 měsíce.


Už jste tento olej od Saloosu měli? Nebo plánujete jeho koupi? 

2 komentáře:

Děkuji za váš komentář ke článku, Radka.